Tuzla Asansörlü Eşya Taşıma

Atahan Tuzla asansörlü nakliyat.

Tuzla Asansörlü Eşya Taşıma

Taşınacağınız dairenin yüksek bir katta olaması veye binanın merdiven boğuluşlarının dar olması ve aracın durduğu yer ile binanın arasındaki mesafenin uzak olması gibi durumlarda en iyi seçenek Tuzla Asansörlü Eşya Taşıma  sistemleridir.  Eğer çıkacağınız veya yeni yerleşeceğiniz evde bina asansörü yok yada apartman yönetimi mevcut asansörü yük taşımaya yasaklıyorsa tek çare tabiki sadece dışarıdan kurulan asansör sitemi değildir ama yüksek bir katta oturuyorsanız veya yüksek bir kata tanışacaksanız eşyanızın sağlığı için en iyi tercih Tuzla evden eve nakliyat firmasından asansörlü nakliye hizmeti istemektir.

Asansörlü evden eve Tuzla.

Tuzla Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Tabi bu sistemimden yararlanmak için evinizin dış çevre konumu ve balkon veya camların  asansörün kurulumuna uygun olması germektedir. Bazen evin camlarının dar olması veya sökülmeye uygun olmayan pimapenler olması, asansörün kurulacağı yerin tam önünde ağaç veya elektrik teli gibi bezer engeller ile karşılaşılması ve asansörün bina çevresine yeterice yanaşamaması gibi durumlarda bu sistemi kurma imkansız oluyor bunun için firmadan bu hizmeti isterken eğer elinizde akılı telefon var ise bina çevresini her açıdan alarak çekin video veye resim olarak firmaya yollayın. Firmayla bu şekilde istişare etmeden asansörü kapınıza çağırmayın aksi taktirde kurulması imkansız olduğunda asansör geri gittiği esnada sizden yakıt masrafı talep edecektir. Taşınma sürecinde bu gibi ekstra ücretlerden kaçınmak için her şeyi ayrıntılı bir şekilde hesaplamanız’da fayda var. Tuzla asansörlü nakliyat ile taşınırken en dikkat edilmesi gereken hususlardan biriside asansörün kurulumu yapacağı alan trafiğin yoğun olduğu bir yolla denk gelmesi halinde trafik polisleri tarafında cezai işlem uygulanabilir bunun önüne geçmek için taşınmadan bir önceki gün en yakın trafik şubesine gidip bu konu hakkında ilgili yetkililerden izin alıp mühürlü izin kağıdı çıkarmak olacaktır.

Tuzla asansörlü nakliyat.

Tuzla Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Kentleşmenin yoğun olduğu günümüzde artık binaların çok yüksek inşa edilmesi ve bununla beraber hayla çoğu yüksek binada asansörün olmaması yada olduğu halde bina yönetimi tarafından yük taşımaya kapatılması veya eşya taşımak için yeterince büyük olmaması halinde en uygun yol firmamızdan asansör hizmeti talep etmektir, tabi bu nakliye ücretinden ayrı bir bedele sahiptir. Eyer eşyalarınız maddi veya manevi açıdan sizin için çok şey ifade ediyorsa bu hizmet bedelini ödemek oldukça mantıklı ve makul bir seçenektir. Tuzla asansörlü ev taşıma fiyatları, evinizin konumu, kat oranı ve eşyanı fazla veya az olmasıyla belirlenir. Firmamızla eşyanızı taşımak için anlaştığınız taktirde zaten eşyanızı önceden görmek için kapınızda gönderdiğimiz görevli ekspertiz personelimiz eşyanızın taşınma bedelini belirler ve bununla beraber mobil asansörün kurulması gerektirdiği taktirde eşyanızın miktarı ile kat oranlarını baz alarak size net bir fiyat belirler. Tabi bu fiyatlar sadece bir yere kurmak için geçerlidir aksi taktirde iki tarafa’da kurulum gerektirdiğinde bir taraf için istenen ücretin %100 kısmı ikinci taraf içinde talep edilir.

Tuzla Asansörlü Nakliye Fiyatları Listesi Minimum  Fiyatı Maksimum Fiyat
 Şehir İçi Asansörlü Nakliyat Fiyatları  300 – 350  400 – 470
 Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat Fiyatlar  600 – 750  900 – 1100

Tuzla Asansörlü Eşya Taşımacılığın Faydaları

  • Daha rahat bir ev taşıma deneyiminden faydalanırsınız.
  • Eşyalarınızın taşıma süreci daha hızlı bir şekilde ilerler.
  • Çalışan personel da az yorulur ve bu onların çalışma performansını iyi yönde etkiler.
  • Binanın merdiven boşluklarındaki duvarlarına herhangi darbe ve zarar görmemesi.
  • Dairenizin duvarlarına ve kapılarına zarar gelmemesi.
  • Bina yönetimi ve komşularınızla her hangi bir sorun yaşamamanız.
  • Eşyalarınız merdivenlerden ve elden taşınmayarak en az riskle daha güvenli bir şekilde taşınması.

Sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri kurumsal ve sigortalıdır. Ev ve ofis taşımacılığında modern nakliyat çözümleri sunan Atahan nakliyat siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmakla berber her bütçeye uygun esnek fiyat avantajları sağlamaktadır. Firmamızdan fiyat tekli ve çeşitli nakliye hizmetleri almak için hemen iletişime geçebilirsiniz veya fiyat teklif formunu doldurarak’da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sayfa altına yazmış olduğunuz yorumlar dikkate alınır ve hem cevap verilmektedir.

Tags, ,