Hakkımızda

Tuzla evden eve nakliyat.

ATAHAN GROUP

Atahan Evden Eve Nakliyat 1983’de İstanbul Tuzla ilçesinde Ata Group tarafından kurulan bir aile şirketidir. Kaliteli hizmet anlayışımız ile tüm Türkiye’de profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti yürütmekteyiz başta Tuzla kuruluşlu firmamız şimdilerde ise tüm Türkiye’de ev,ofis,kurum ve kuruluşların taşımlarını gerçekleştirmektedir uzman elaman kadromuz ile bir yerden başka bir yere taşıma işlemlerinde size profesyonel bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Mobilya montaj ve de montaj hizmetlerini profesyonel marangozcularımız tarafından eksiksiz ve tertipli bir şekilde yerine getirmekteyiz, eşyalarınızın taşıma esnasında her hangi bir zarar (kırık,çizik,kirlenme,vs) karşı korumak için uzman paketleyicilerimiz tarafında kusursuz bir şekilde ambalajlanması yapılır. Türkiye’de nakliye hizmeti verirken eksiksiz ve aksamaması için sektörde yapmış oluğumuz dev yatırımlar ile adeta adımızı bir sembol haline getirdik, yapmış olduğumuz yatırımlar; ulaşımların hızlı olaması için araç gücümüz 10 katına çıkararak 80’den fazla geniş bir kamyon filosu oluşturduk, Hizmetlerin daha hızlı ve yeterli olması için 150’den fazla personel eğiten ve toplamda 350 kişiden oluşan uzman bir ekibine sahibiz ve mobilya ambalajlama hizmetlerimizi en iyi şekilde yapmak için Tuzla sanayisinde kendimize ait ambalajlama ürünleri üreten bir fabrika kurduk.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Müşterilerimize daha iyi ve kusursuz bir taşıma hizmeti gerçekleştirmek için sürekli olarak gelişen ve çalışan bir firmayız. Her müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yön alan ve daima yenilikçi fikirleri olan bir kalite politikamız var.

MİSYONUMUZ:

İyi eğitilmiş elaman kadromuz ile tüm Türkiye’de evden eve nakliyat sektöründe büyük yatırımları olan ve işin layığıyla yapan bir misyonumuz var. Toplamda 400 kişiye iş veren ve ülkesine katkıda bulunan sürekli olarak kendini güncelleyen bir anlayışa sahibiz, Tüm Türkiye’de kendi alanında bir marka olmayı başardık.

VİZYONUMUZ:

Sürekli gelişmekte olan ve kaliteyi temellerinde barındıran güce sahibiz. Geleceğe yönelik büyük yatırımlar yaparak sektörde büyük gelişmeler sağlamaktayız. Atahan Nakliyat olarak dürüstlük üzerine dayalı bir ilkemiz ve vizyonunu geçmişinden alan bir anlayışa sahibiz.