Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Turizm ve sanayinin aynı zamanda hizmet sektörlerinin en çok yoğun olduğu kentler İstanbul ve Kocaeli bölgesidir. Bu bölgelerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar çeşitli nedenlerden dolayı bazen ofislerini yerlerini değiştirme veya taşıma zorunda kalırlar ve bu nedenle bu işi yapmak için ofis taşıma hizmeti veren bir nakliye firmasına ihtiyaç duyulur. Ofis veya büro sahibi olan çoğu kişide iyi bilir ki ofis eşyaları oldukça değerli ve hassas ürünlerdir, bunun için böyle bir taşıma gerçekleştirildiğinde öz verili ve titizlik içerisinde çalışan işinde uzman kişilerce yapılmalı.

Ofis taşımacılığı.

Ofis Taşımacılığı Denildiğinde Neden Biz

İş yeri ve ofisinizi taşımak zaman alan bir işlem olabilir, bu nedenle her şeyi halletmek için güvenebileceğiniz profesyonel bir firmadan ofis taşıma hizmeti isteyeceksiniz. Atahan nakliyat, küçükten büyüğe çeşitli işletmeler için profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

30 yılla aşkın süredir Atahan ailesi olarak tüm Türkiye’de nakliye sektöründe hizmet veren kurumsal bir firmayız, yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimi sayesinde nakliyat sektöründe ev ve ofis taşımacılığı alanında büyük tecrübeler elde ettik bu sayede çoğu firmadan daha uygun fiyat avantajları ve daha kaliteli hizmet sunmayı garanti ediyoruz.

Uzman ekibimiz, tek odalı bir ofisten yada çok katlı bir iş yerine kadar ve Türkiye’nin neresinde taşınıyorsanız taşının, ofisinizin başka bir yere taşınması için gerekli beceri ve bilgiye sahiptir. Farklı işletme türlerinin farklı ihtiyaçları ve öncelikleri olduğunu bilen ve size özel çözümler sunmak için gerekli deneyime sahip bir firmayız.

Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır?

Yapmanız gereken ilk şey firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Bu aşamadan sonraki prosedürler basittir. ilk aşamadan sonra firmamız sürecin daha sağlıklı ve planlı bir şekilde ilerlemesi için taşıma öncesi ücretsiz expertiz hizmeti sunar bu sayede taşınacak yerin mesafesini, kat oranlarını ve eşyanın miktarını gözlemleyerek bir liste çıkarır ve böylece size en doğru fiyat ile nasıl bir nakliye hizmetine ihtiyacınız olduğunu belirler. Atahan ailesi olarak sektörde öncü olmamızın en büyük nedenleri işini bilen dürüst elaman kadromuz ve her müşteriye uygun çözümler üretmemizdir. Tüm taşıma sürecinin en güvenilir şekilde ilerlemesi için ofis eşyalarınızı AK SİGORTA güvencesiyle ile sigortalıyoruz.

1983 Yıllından Bu Zamana Ofis Taşıma

Taşımacılık sektöründe 1983 yıllından beri faaliyet göstermekteyiz, başta İstanbul olmak üzre tüm Türkiye’de profesyonel bir şekilde ev ve ofis taşımacılığı hizmeti yürütmekteyiz uzman elam kadromuz ile % 100 müşteri memnuniyeti elde eden öncü firmalar arasındayız. Sektördeki en büyük ayrıcalığımız uygun fiyatlar ile kaliteli nakliye hizmeti sunmaktır, 40 yıllık tecrübemiz ile bizi tercih eden müşterilerimize sorunsuz ve stressiz bir taşıma garanti ediyoruz,