Tuzla Evden Eve Taşımacılık

Tuzla asansörlü taşımacılık

Tuzla Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Tuzla evden eve taşımacılık makalemizde kesinlikle yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederiz! Ev taşıma trafiğinin en yoğun olduğu semtlerden birisidir. Her gün binlerce insan evini İstanbul’un bir noktasından diğer noktasına taşımaktadır.

Bilindiği özre ev taşımak oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir. Bununla beraber çoğu insan ev eşyası dışında iş yeri ve ofis eşyalarını’da sıklıkla taşımaya çalışıyorlar. Bu zorlu ve stresli iş gücünden kurtulmanın tek çözümü profesyonel bir evden eve nakliyat şirketiyle anlaşmaktır. Taşıma işleminizin sorunsuz bir şekilde işemesi için anlaştığınız firmanın güvenilir olduğundan kesinlikle emin olun. Bunu anlamanın tek yolu anlaştığınız firma hakkında İnternet’e detaylı bir araştırma çalışması yapmaktır özelikle müşterilerin İnternet üzerinde firma hakkında olumlu ve olumsuz yorumlarını gözden geçirin böylece doğru firmaya işinizi verebilirsiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya Miktarınız Tuzla Nakliye Fiyatları
Tuzla 1+1 ev taşıma 1200₺
Tuzla 2+1 ev taşıma 1650₺
Tuzla 3+1 ev taşıma 2200₺
Tuzla 4+1 ev taşıma 2600₺

Fiyat farklılıkları mevsim ve döneme göre değişkenlik göstermektedir, Yaz mevsimlerinde gerek memur atamaları gerekse insanların evini taşıması için en cazip mevsim olduğundan fiyatlar diğer dönemlere göre biraz daha yüksek olmaktadır. 30 yılla aşkın bilgi ve deneyimin ardından tuzla evden eve nakliyat sektöründe sürdürülebilir iş gücümüzü ve kalitemizi ortaya koymaktan gurur duyuyoruz . Sunduğumuz hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet sağlıyoruz. Tüm firma personelimiz işinde usta ve dürüst ve aynı zaman saygılı bir kadrodan oluşmaktadır. Tuzla içinde çoğu firma nakliye maliyelerini aşağı indirgemek için öğrenci veya mülteci çalıştırmaktadır. Bununla beraber eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işleminde hiç bir özen göstermemektedir. Bu nedenle ev taşıma şirketi seçerken dikkat etmenizde fayda var.

Tuzla taşımacılık.

Tuzla Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Yüksek katlara merdivenlerden eşya taşımak epey zorlu ve yorucu bir iştir aynı zamanda eşyaların zarar görmesi açısından risk yaratabilir bu nedenle firma olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz mobil asansör hizmetimiz ile 15 katta kadar uzanan bir sisteme sahibiz. Uygun maliyetleri olan bu hizmet size en mantıklı taşıma hizmetini sağlamaktadır. Asansör fiyatları sabittir 5 veya daha düşük katlarda 300 ile 350 TL ücretlendirilir, 5 veya daha yüksek katlarda ise 450 ila 600 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Tuzla Nakliyat Firmaları

İstanbul başta olamak üzere tüm Türkiye’de şehir içi, şehirler ve uluslararası çapta genel lojistik hizmetleri, evden eve nakliyat, eşya depolama ve toplu araç taşımacılığı gibi benzer taşıma hizmetleri sunmaktayız. 1883 yıllından beri kuruluşumuzdan bu yana yapmış olduğumuz işlerde deneyim ve tecrübe kazanarak güvenilir ve kaliteli bir firma olmayı başardık. Kendi kendine yetebilen geniş araç filomuz ile tüm yurtta eksiksiz ve sorunsuz bir taşıma ağı geliştirdik. Bununla beraber şu anda 1500 bulan aktif çalışan profesyonel ve güvenilir personelimiz ile tüm yüklerinizi büyük bir özen ve gayret ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir